Najczęściej są kojarzone z meblami łazienkowymi lub korytarzem. Jednak zastosowanie luster jest dużo większe. Lustra idealnie wpasowują się w kształt szaf spełniając potrójną funkcję .

więcej

Są to panele szklane występujące w szerokiej kolorystyce barw RAL . Grafika na szkle jest coraz częściej wykorzystywana w panelach drzwi przesuwnych .

więcej

płyty lakierowane występują w grubości 18mm , 22mm , 36mm . Powierzchnia płyt jest gładka bez widocznych usłojeń .

więcej

Płyta laminowana jest szeroko wykorzystywanym produktem w produkcji mebli . Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną . Grubości płyt dostępne to 18mm , 16mm , 12mm .

więcej

konkretniej płyta MDF pokryta lakierem lub akrylem. Dostępne są w każdym kolorze RAL . Lakier występuje w połysku, macie lub półmacie. Fronty MDF folia charakteryzują sie dużą wytrzymałością mechaniczną.

więcej

ModernBox to całkowita nowość i zarazem jeden z najnowocześniejszych systemów szuflad na polskim rynku. System zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość oraz przede wszystkim funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania .

więcej

Pantografy i szuflady MB do szaf to akcesoria doskonale sprawdzające się w nowoczesnych garderobach i szafach.

więcej

system jezdnych nawierzchniowych drzwi , które nakładane są na korpus szafy. To rozwiązanie przeznaczone do konstrukcji, w których drzwi nie zawierają widocznych profili aluminiowych.

więcej

Drzwi w systemach jezdnych GTV są stworzone na cichych oraz bezawaryjnych prowadnikach i wózkach, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie drzwi, z których akurat chcesz skorzystać.

więcej