Kuchnia to wyjątkowe pomieszczenie szczególnie dla Pań , ze względu na specyfikę pomieszczenia powinna być odpowiednio zaprojektowana z uwzględnieniem ergonomii urządzeń ,doboru materiałów , oraz wyglądu dopasowanego do wnętrza pomieszczenia i całego domu .

więcej

Meble łazienkowe ze względu na specyfikę pomieszczenia są szczególnie narażone na wilgoć i niekorzystne warunki użytkowania . Dlatego warto zadbać by były zaprojektowane z odpowiednich materiałów.

więcej

Meble w każdym pokoju czy przedpokoju tworzą specyficzną atmosferę wnętrza , która w rzeczywisty sposób wpływa na nasze samopoczucie i komfort . Dlatego warto zadbać by meble były odpowiednio dopasowane do wnętrza.

więcej

Meble garderobiane bardzo często są sprowadzane do roli prostych regałów. Nasze garderoby są projektowane tak by w maksymalny sposób wykorzystać przestrzeń , oraz były odpowiednio dopasowane do wnętrza.

więcej

Meble w każdym pokoju czy przedpokoju tworzą specyficzną atmosferę wnętrza , która w rzeczywisty sposób wpływa na samopoczucie i komfort użytkownika . Dlatego warto zadbać by meble były odpowiednio dopasowane do wnętrza . Zapraszamy do krótkiej galerii z naszych realizacji .

więcej

specjalna oferta - Meble na poddaszu w związku z szczególną specyfiką pomieszczenia muszą być odpowiednio zaprojektowane i wykonane . Nasze realizacje na poddaszach odmieniły oblicza setek domów w całej Polsce.

więcej